în loc să povestesc întâmplări întâmplate, ataşez o poză. de când s-a născut blogul ăsta nu am postat nicio poză cu mine, în ciuda faptului ca sunt subiectul meu preferat.am încercat să fiu serios şi să renunţ la zâmbetu' ăla prostesc, dar am ieşit supi :D acum, că m-am compromis, vă doresc un călduros " La mulţi ani!"
dacă sunaţi în primele 30 de secunde, primiţi ca bonus o melodie in valoare de 1.000.000 $